Роковини загибелі Ніла Хасевича

4 березня Рівненщина вшановує пам′ять свого великого сина Ніла Хасевича. Саме в цей день життя відомого художника, громадського діяча обірвалося в одній з криївок поблизу Клевані. Ніл Хасевич був справжнім героям, він продовжував боротьбу проти окупантів до останньої хвилини свого життя. Відмінний художник, пропагандист, очолював політико-пропагандистську ланку роботи в УПА «Північ», був близьким соратником Клима Савура. Багато працював для популяризації ідеї української держави. Ніл Хасевич є автором безлічі гравюр, ілюстрацій та картин. Дослідники українського мистецтва ставлять його ім′я в один ряд з такими відомими українськими митцями як Іван Труш та Юрій Нарбут.

Машина, яка наробила галасу в Москві з Радивилова

Жовтий Мерседес Віто з рівненськими номерами, який став героєм відео перегонів між евакуатором та міліціянтами російської столиці, виявляється колись належав жителю Радивилова. Авто впізнали друзі власника. Машину було продана близько 2 років тому, але з реєстрації її ніхто і досі не знімав. Зважаючи на ситуацію, ми не будемо називати ім′я радивилівця. Пропонуємо до вашої уваги відео перегонів.

 

 

Рівненського прокурора Сергія Кубрака попросили піти

Громадські активісти Автомайдану попросили написати заяву про звільнення у головного прокурора Рівненщини Сергія Кубрака. Для цього приїхали аж з Києва на допомогу місцевим активістам представники Всеукраїнського Автомойдану. На думку активістів прокуратура області працює вкрай погано: гучних справ не розкрито, хабарники та організатори антимайданів і досі продовжують свою діяльність. Складна ситуація залишається з нелегальним видобутком бурштину.

Михайла Чечетова знайшли мертвим

За твердженням правоохоронців колишній депутат від Партії регіонів випав з вікна власної квартири. Михайло Чечетов дійсно володів квартирою на 17 поверсі будинку  за адресою вул. Мішуги, 2 у столиці. В квартирі на цей час знаходилась дружина екс-депутата. Саме на її свідченнях і ґрунтуються висновки правоохоронців. Як стало відомо Михайло Чечетов залишив записку, в який йшлося про те, що він більше немає моральних сил продовжувати життя. Втім, правоохоронці відкрили кримінальну справу за ст 155 ККУ — умисне вбивство.

Курсова нестабільність

Під кінець робочого тижня національна валюта дещо зміцнила свої позиції. Так, на відміну від старту торгів на міжбанківському валютному ринку зранку п′ятниці у діапазоні 30,7— 32,4, до їх закінчення курс становив вже 26,8 — 29,0 грн за 1 американський долар. За даними Національного Банку України основна кількість угод відбулася за курсу 27,90. Втім, навіть такі новини не змінюють панічних настроїв серед населення: вільно купити валюту в офіційних обмінних пунктах майже неможливо, населення масово скуповує основні продукти харчування, побоюючись галопуючої інфляції.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.