Кінезотерапія в Козині

За повідомленням сайту Козинської сільської ради відтепер жителі Козина та навколишніх сіл можуть скористатися обладнанням для кінезотарапії, що встановлено на базі комунальної установи «Центр з надання соціальних послуг». Дана можливість з'явилася завдяки гранту в рамках Проекту"Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг". Проект реалізовує Партнерство "Кожній дитині" за підтримки Програми "U-LEAD з Європою", що фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Поліція знищила посіви маку та коноплі

За повідомленням відділення Національної поліції в Радивилівському районі минулого тижня було проведено планові заходи з виявлення незаконного вирощування наркотичних рослин «МАК 2019». Під час цієї операції в одному з сіл Радивилівського району виявлено незаконні посіви снотворного маку та конопель. За фактом незаконної діяльності відкрито кримінальне провадження за ст. 310 кримінального кодексу України. Ведеться досудове розслідування.

фото з фейсбук-сторінки відділу поліції в Радивилівському районі 

Кандидат висловлює свою позицію

До мене, як до  кандидата на голову Бугаївської громади, практикуючого адвоката, звернулися сільські активісти сіл Бугаївка, Лев’ятин, Опарипси, Балки, Сестрятин із проханням надрукувати в пресі статтю перед виборами  до Бугаївської об’єднаної громади, про своє бачення роботи Бугаївської сільської ради, голови Бугаївської сільської ради Креселюка В.А. та того, що зроблено його командою, надавши мені деякі матеріали, для використання у цій статті.

Рейтинг шкіл за результатами ЗНО

На порталі Освіта.ua опубліковано рейтинг шкіл, який складали, враховуючи результати ЗНО-2018. Найкращий результат у Рівненській області здобув Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т. Шевченка, другими в рейтингу стали Рокитнівський НВК Школа 1ст.-гімназія, третіми Вараська гімназія.

Найкращими серед загальноосвітніх навчальних закладів Радивилівщини виявилися Радивилівський НВК Школа №1- гімназія — 15 місце та Крупецька ЗОШ 1-3 ст., яка посіла 19 місце. Дружбівська ЗОШ 1-3 ст. опинилася на 32 позиції, а Козинський НВК ЗОШ 1-3 ст.-колегіум  на 46.

Жнива тривають

В Радивилівському районі триває збирання врожаю ранніх зернових і зернобобових культур, які посіяно на площі 10,6 тис. га. Станом на 2 серпня 2017 року, за оперативними даними відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, урожай зібрано на площі 3,1 тис. га, що становить 29 % площ. Намолочено 16,8 тис. тонн зерна при урожайності 54 ц/га.

Пам’ять про закатованих вічна + аудіо

У неділю, 21 травня, на Радивилівщині вшанували жертв політичних репресій. Представники влади і громадськості зібралися біля пам’ятного знака Героям ОУН-УПА  та жертвам політичних репресій вшанувати і згадати своїх співвітчизників, які загинули або постраждали в Україні в наслідок політичних репресій. Адже саме навпроти скверу знаходиться колишнє приміщення райвідділу міліції, де в 40-і – 50-і роки минулого століття був райвідділ НКВС (потім МДБ). Саме тут енкаведисти допитували і катували патріотів, виставляли на вулицю тіла вбитих вояків.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.