Весняно-польові роботи набирають обертів

Сільськогосподарськими підприємствами вже чимало зроблено, але ще й багато чого прийдеться зробити. На сьогодні, за оперативними даними відділу агропромислового розвитку Радивилівської райдержадміністрації, агроформування району посіяли ярі зернові та зернобобові на площі понад 5 тис. га, що складає 60% до прогнозу. В тому числі ячменю посіяно 2,3тис. га, а це 150% до передбаченого посіву та пшениці ярої 0,2 тис. га (100% до прогнозу) та понад 0,3 тис. га гороху.

Розпочинається черговий призов

На підставі Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу, Указу Президента України від 24 лютого 2017 року № 44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році” з 01 квітня по 31 травня     2017 року на території району відповідно до наказу військового комісара   буде проводитись черговий призов на строкову військову службу громадян 1990 - 1999 років народження.

Сміття зі Львова уже на Радивилівщині

Сусідство з великим містом не завжди приємне, бо поруч з можливістю відвідати туристичну перлину Західної України мешканцям Радивилівщини не пощастило. Про львівську сміттєву кризу не говорив за минуле півріччя хіба ледачий. Втім, до вирішення проблеми, незважаючи на візит прем’єр-міністра до Львова, схоже, ой як далеко. Львівське сміття продовжує мандрувати по всій країні. Не стала винятком і Радивилівщина. Кілька днів тому місцеві мешканці повідомили про те, що цілу вантажівку львівських відходів викинули поблизу Козина. За їх твердженням на львівське походження побутових відходів вказують касові чеки з адресами львівських супермаркетів.

Біль Афганістану

У середу, 15 лютого в Радивилові відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан. Адже саме цього дня далекого 1989 року завершилось виведення Радянських військ. Через війну, яка тривала 10 років, пройшло 160 тисяч українців, з них понад 3 тисячі загинуло. Болем пройшла ця війна і через серця наших земляків. 63 військовослужбовці з Радивилівського  району брало участь у бойових діях на чужій землі. 6- отримало тяжкі поранення, двоє навічно повернулося додому в граніті.

Пенсійний фонд в Радивилові об’єднають з Дубенським

З січня розпочався процес об’єднання управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районі в єдине Дубенське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Рівненській області, яке відбувається відповідно до Постанови Кабінету Міністрів  №988 від 21.12.2016року.

При утворенні об’єднаних управлінь Фонду головне управління в області, перш за все керувалось адміністративно структурою області та необхідністю співпраці із соціальними партнерами, такими як Центри поштового зв’язку, та кадровим потенціалом.

Відзначили День Соборності України

У п’ятницю, 20 січня в Радивилівському районі відбулися заходи з нагоди Дня Соборності. В історії кожної країни є дати, які не підвладні часові, які віддаляючись не втрачають своєї значущості та актуальності. До таких дат належить 22 січня 1919 року — День Ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

 

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.