Привітали людей похилого віку

29 вересня в міському центрі культури, дозвілля та мистецтв відбувся тематичний захід «Осіннє золото в природі – щедре золото в душі» з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана. Привітати тих, хто піднімав народне господарство, трудився на полях і фермах, на заводах і фабриках, а зараз на пенсії прийшли представники влади та громадськості.

Свято спорту

У неділю, 11 вересня   в Радивилові відзначили День фізичної культури і спорту. Свято спортсменів, фізкультурників  та всіх прихильників здорового способу життя. Заходи  розпочалися на майдані Незалежності спортивними конкурсами на велосипедах під час проведення фестивалю «Велодень» у рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Вело Україна». Потому учасники фестивалю проїхали вулицями міста на стадіон «Колос». Офіційне відкриття свята відбулося о 14.00 годині.

Вічна пам’ять герою!

2 вересня Радивилівщина попрощалася із своїм Героєм, загиблим під час проведення антитерористичної операції на сході України - Владиславом Шемуровським, жителем районного центру. Він був  добровольцем української добровольчої армії. Юнаку нещодавно виповнилося лише 23 роки. Навчався в Радивилівській середній школі №2 та професійному ліцеї. Був активним учасником Революції Гідності та приймав участь в блокаді Криму. Як розповідають його друзі у боях з терористами проявляв мужність і відвагу.

Правову допомогу вже можна отримати + аудіо

31 серпня, у Радивилові розпочав роботу відокремлений підрозділ Дубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Радивилівське бюро правової допомоги, що знаходиться в колишньому приміщенні управління юстиції по вулиці Кременецька, 52.

Нам чверть віку!

Радивилівщина урочисто відзначила 25-ту річницю Незалежності України. Різноманітною і насиченою була цьогорічна програма святкувань. Заходи розпочалися ще в неділю зі спортивних змагань: турнір з пляжного футболу серед дітей та групові етапи на кубок району з футболу.

Урочисто підняли Державний Прапор

23 серпня на Радивилівщині відбулися урочисті з нагоди Дня Державного Прапора України.

Під звуки Державного Гімну синьо-жовте полотнище підняли керівники району і міста та доньки нашого Героя, який загинув під час проведення антитерористичної операції на сході України підполковника Андрія Бєлкіна - Анастасія та Марта.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.