Бюро правової допомоги незабаром запрацює в Радивилові + аудіо

З 1 вересня у місті Радивилов в приміщенні колишнього управління юстиції розпочне свою роботу Радивилівське бюро правової допомоги, яке надаватиме безоплатну первинну правову допомогу (юридичні роз’яснення і консультації) усім верствам населення міста та району. За кошти держави надаватиме послуги адвокатів для представництва в суді у цивільних та адміністративних судових спорах для соціально  незахищених категорій громадян.

Проводиться Місячник безпеки дорожнього руху

На території нашого краю з 8 серпня по 12 вересня проводиться Місячник безпеки дорожнього руху. Він спрямований на підвищення дорожньої культури, роз’яснення норм законодавства у сфері безпеки дорожнього руху.

За Крупцем сідали військові літаки

На відтинку міжнародної траси Київ – Чоп, між населеними пунктами Крупець та Михайлівка Радивилівського району військові Західного повітряного командування провели командно-штабні навчання «Небесний щит 2016». Чимало жителів міста на навколишніх сіл могли споглядати за роботою військових льотчиків. Навчання зумовили певні незручності, адже рух міжнародною трасою було зупинено і всі транзитні транспортні засоби змушені були рухатись альтернативними шляхами.

Підзамче відсвяткувало день села

Минулої неділі одне з наймальовничіших сіл Радивилівщини — Підзамче святкувало свій день. Чималий натовп місцевих мешканців зібрався біля будівлі сільської ради аби послухати виступи колективів місцевого будинку культури та почути привітання високопоставлених гостей.

Жнива у розпалі


Зернозбиральна кампанія у Радивилівському районі набирає обертів. Адже жнива - це своєрідний підсумок сільськогосподарського року , тому ставлення до них завжди особливе , шанобливе та відповідальне.

Новий начальник поліції Радивилівщини

30 червня особовому складу Радивилівського відділення поліції начальник ГУНП в Рівненській області Сергій Князєв представив нового керівника. Ним став 40-річний майор поліції Юрій Семеренко

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.