Молодь відсвяткувала свій день

У неділю, 26 червня, в Радивилові відбулася святкова програма заходів, присвячених Дню молоді. Свято розпочалось зі змагань з легкої атлетики «Олімпійський День бігу». На стадіоні «Колос» відбувся чемпіонат Рівненської області з футболу між юнацькими та дорослими командами ФК «Сокіл» Радивилів – ФК «Маяк» Сарни. У запеклій боротьбі із рахунком 2:1 серед юнаків перемогу здобула  наша команда. Протистояння дорослих закінчилося нічиєю — 1:1.

Поважайте закон

У залі засідань районної ради відбулися урочисті заходи з нагоди 20-ї річниці Конституції України. Здається, ніби зовсім нещодавно відбувся цей історичний день. А вже двадцять років минуло з тої пам’ятної «конституційної ночі», коли після доби гострих дебатів, 28 червня,  у сесійній залі Верховної Ради України, голосами 315-и народних обранців  було прийнято Основний Закон. Це одне із «наймолодших» свят сучасної України.

Найкращі богатирі — пожежники

26 червня в Радивилові на майдані Незалежності одним із заходів з нагоди відзначення Дня молоді стали «Богатирські ігри» серед найміцніших спортсменів району. Незвичайне змагання сили, витримки, спритності та справжньої волі до перемоги.

Біля витоків Шевченкової мудрості

У неділю в селі Пустоіванному відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку «Шевченкове джерело». Адже за народними переказами, в далекому 1846 році саме тут втамовував спрагу та зупинявся перепочити Тарас Григорович Шевченко. Він тоді подорожував Волинню, виконуючи завдання Київської археографічної комісії – як досліджувач, художник та збирач фольклору.

Надстирянська весна в Пустоіванному

29 травня у селі Пустоіванне відбувся районний фестиваль народного мистецтва «Надстирянська весна». Він був започаткований в рік проголошення незалежності України та обійшов ряд сіл району. З часу свого існування фестиваль не втратив своєї популярності, а навпаки розширив коло своїх прихильників.

Останні дзвоники та випускні вечори

27 травня в загальноосвітніх закладах району пролунав останній дзвінок, який сповістив про закінчення 2015-2016 навчального року. Особливо хвилюючим він, як завжди, був для випускників. Одинадцяті класи цього року закінчили 184 учні. Тринадцять випускників стали медалістами.На урочистостях виступили представники влади та органів місцевого самоврядування, керівники навчальних закладів, вчителі, батьки та, звісно, самі учні.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.