Радивилівщина попрощалася з загиблим в АТО Миколою Кулібою

Сержант Микола Куліба загинув 23 травня біля населеного пункту Тарамчук Мар’їнського району, що  на Донеччині. Машина, у якій військовослужбовці виїхали на місце падіння ворожого безпілотника, підірвалася на протитанковій міні. Чоловік мав досвід служби в армії.

Село Жовтневе відтепер Нова Пляшева

19 травня 2016 року відповідно до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", враховуючи пропозиції, подані органами місцевого самоврядування, та рекомендації Українського інституту національної пам’яті, Верховна Рада України постановила перейменувати  Село Жовтневе Радивилівського району на село Нова Пляшева. До 1963 року воно називалося - Пляшова.

Вшанували пам’ять жертв політичних репресій

Щорічно в третю неділю травня українська громадськість відзначає День пам’яті жертв політичних репресій. Відповідно до Указу Президента України започатковано подібні відзначення з 2007 року. Україна згадує кожного, хто став жертвою політичних переслідувань,  викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

Ніщо не забуто…

У понеділок, 9 травня, в Радивилівському районі пройшли урочисті заходи з нагоди 71-річниці Перемоги над нацизмом у Європі. Жителі та гості міста під звуки дитячого духового оркестру взяли участь у святковій ході, яка розпочалася з майдану Незалежності і пройшла до меморіалу Слави. В ході маніфестації відбулося покладання вінків та гірлянд до пам’ятників та пам’ятних знаків полеглим учасникам Другої світової війни.

Перша хвилина миру

8 травня у Радивилові відзначили День пам’яті та примирення,  вперше  проводилася культурно-мистецька акція «Перша хвилина миру». Адже саме цього дня 71 рік тому відбулося підписання акту капітуляції нацистської Німеччини. Після шестирічної війни був встановлений довгоочікуваний мир в Європі. У цей день більшість країн-учасниць Другої світової війни вшановують пам'ять загиблих у цій страшній війні.

На Великдень у Башарівці провели свято гаївок

Відродженням традиційних національних гулянь на Великдень вирішив зайнятися настоятель місцевого храму — отець Степан Попадич. Адже сучасна молодь просто не знає про це традиційне українська національне дійство. А поспівати та потанцювати гаївок на Великдень після закінчення посту зібралося чимало діток та молоді.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.