Кандидат висловлює свою позицію

До мене, як до  кандидата на голову Бугаївської громади, практикуючого адвоката, звернулися сільські активісти сіл Бугаївка, Лев’ятин, Опарипси, Балки, Сестрятин із проханням надрукувати в пресі статтю перед виборами  до Бугаївської об’єднаної громади, про своє бачення роботи Бугаївської сільської ради, голови Бугаївської сільської ради Креселюка В.А. та того, що зроблено його командою, надавши мені деякі матеріали, для використання у цій статті.

Рейтинг шкіл за результатами ЗНО

На порталі Освіта.ua опубліковано рейтинг шкіл, який складали, враховуючи результати ЗНО-2018. Найкращий результат у Рівненській області здобув Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т. Шевченка, другими в рейтингу стали Рокитнівський НВК Школа 1ст.-гімназія, третіми Вараська гімназія.

Найкращими серед загальноосвітніх навчальних закладів Радивилівщини виявилися Радивилівський НВК Школа №1- гімназія — 15 місце та Крупецька ЗОШ 1-3 ст., яка посіла 19 місце. Дружбівська ЗОШ 1-3 ст. опинилася на 32 позиції, а Козинський НВК ЗОШ 1-3 ст.-колегіум  на 46.

Жнива тривають

В Радивилівському районі триває збирання врожаю ранніх зернових і зернобобових культур, які посіяно на площі 10,6 тис. га. Станом на 2 серпня 2017 року, за оперативними даними відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, урожай зібрано на площі 3,1 тис. га, що становить 29 % площ. Намолочено 16,8 тис. тонн зерна при урожайності 54 ц/га.

Пам’ять про закатованих вічна + аудіо

У неділю, 21 травня, на Радивилівщині вшанували жертв політичних репресій. Представники влади і громадськості зібралися біля пам’ятного знака Героям ОУН-УПА  та жертвам політичних репресій вшанувати і згадати своїх співвітчизників, які загинули або постраждали в Україні в наслідок політичних репресій. Адже саме навпроти скверу знаходиться колишнє приміщення райвідділу міліції, де в 40-і – 50-і роки минулого століття був райвідділ НКВС (потім МДБ). Саме тут енкаведисти допитували і катували патріотів, виставляли на вулицю тіла вбитих вояків.

Весняно-польові роботи набирають обертів

Сільськогосподарськими підприємствами вже чимало зроблено, але ще й багато чого прийдеться зробити. На сьогодні, за оперативними даними відділу агропромислового розвитку Радивилівської райдержадміністрації, агроформування району посіяли ярі зернові та зернобобові на площі понад 5 тис. га, що складає 60% до прогнозу. В тому числі ячменю посіяно 2,3тис. га, а це 150% до передбаченого посіву та пшениці ярої 0,2 тис. га (100% до прогнозу) та понад 0,3 тис. га гороху.

Розпочинається черговий призов

На підставі Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу, Указу Президента України від 24 лютого 2017 року № 44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році” з 01 квітня по 31 травня     2017 року на території району відповідно до наказу військового комісара   буде проводитись черговий призов на строкову військову службу громадян 1990 - 1999 років народження.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.