Нарешті Радивилівщина отримала нового голову РДА

Розпорядженням Президента України №568/2015рп головою Радивилівської районної адміністрації призначено Олега Володимировича Ващука. Новопризначений керівник уродженець Радивилівського району, довгий час працював у сільському господарстві з 1998 по 2007 рік був начальником відділу сільськогосподарського виробництва Радивилівського комбінату хлібопродуктів. З 2007 і до цього часу очолював ТзОВ «Агрофірма Трипілля». Олег Ващук є депутатом Рівненської обласної ради. Він потрапив туди як висуванець по мажоритарному округу № 26 (Радивилівський район) від політичної партії «Сильна Україна».

На сайті обласної ради до цього часу висить інформація про те, що Олег Ващук є членом цієї політичної сили. Крісло голови Радивилівської РДА залишалось порожнім майже пів року. Володимир Кондик залишив цю посаду у грудні 2014 року.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.