На Рівненщині більше не залишилось пам’ятників комуністичної доби

Останнім був монумент Феліксу Дзержинському, який стояв поблизу виправної колонії в селі Катеринівка Сарненського району. Днями і його знесли націоналісти, щоправда не місцеві, а заїжджі з Рівного. Натомість місцеві жителі якраз були проти знесення цього монументу. «Залізний Фелікс» довго не піддавався, але все ж через дві години символ комунізму було повалено. Нагадаємо Фелікс Дзержинський був засновником ВЧК та головним ідеологом «червоного терору», через який постраждало чимало українців.

 

Довідка: Президент України підписав указ про декомунізацію, який набрав чинності 21 травня 2015 року. Відповідно до цього документу усі пам’ятники діячам радянського режиму повинні демонтувати на протязі 6 місяців. Але активісти націоналістичних організації вирішили зробити це набагато швидше. Подаємо відео падіння останнього пам’ятника комуністичного режиму на Рівненщині.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.