Помолилися за пам’ять козаків

Традиційно у дев’яту неділю опісля Великодня вшановується пам’ять козаків, які загинули у битві під Берестечком. Не став винятком і цей рік, відзначення 364 річниці однієї з найбільших битв козацької доби перервалося сильною грозою, яка зробила проведення заходів неможливим. Політичні лідери, які бажали виступити перед громадськістю цього зробити не змогли, хоча не всі. Олег Тягнибок, який традиційно відвідує вшанування на Козацьких могилах все ж сказав кілька слів.

 

Традиційно в цей день відбувається патріарша служба. Патріарх Київський і Всієї Руси України Філарет і цього разу помолився за світлу пам’ять козаків та сказав своє мудре слово до вірян. Пропонуємо вашій увазі відео проповіді Патріарха. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.