Радивилівський «Сокіл»: команда «на ходу»

У першому колі для радивилівської команди залишилось всього дві гри. Обидва суперники, з якими зустрічається радивилівська команда займають місце посередині турнірної таблиці. Отож «Сокіл» має всі шанси якщо не вийти в лідери першого кола чемпіонату, то бодай залишитись на другому місці. Команда і справді набрала хорошу форму. З початку змагань «Сокіл» зіграв сім матчів, з яких тільки в одному відчув гіркоту поразки та в одному результат виявився нічийним. Програли радивилівці лідеру першості — «Маяку» з Сарн, а внічию зіграли зі своїм найближчим переслідувачем «ОДЕК» Оржів.

 

Якщо аналізувати результати гри команд суперників, то і ФК «Малинськ» і ФК «Садове» свої попередні поєдинки звели до нічиєї. «Малинськ» приймав «Ізотоп РАЕС» і зіграв у нульову нічию, а ФК «Садове» вдома з таким же рахунком зіграло з лідером першості «Маяком» (Сарни). Вже найблища гра проллє світло хто ж стане лідером першого кола Радивилівський «Сокіл» вдома зіграє з ФК «Малинськ». Багато для радивилівських вболівальників залежатиме від результату гри в Сарнах де «Маяк» прийматиме «Гоща АМАКО». Відстань від першого до другого місця всього одне очко.

До вашої уваги відео останнього домашнього матчу Радивилівського «Сокола» проти «ОДЕК» Оржів.

 

  

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.