На Рівненщині найгірші темпи оформлення субсидій

Станом не сьогодні опрацьовано лише 40 відсотків звернень. А в одному з районів Рівненської області за розгляд звернень вимагали принести папір та папки. Така ситуація є неприйнятною. Саме тому Рівненщина отримала порцію критики від міністра соціальної політики Павла Розенка. За його словами інші області вже давно опрацювали 70-80 відсотків звернень. Дісталось від міністра і керівнику департаменту соціальної політики Рівненської ОДА Ользі Підкидач, яка не впильнувала ситуацію.

Чиновники з Рівненщини обіцяли виправити ситуацію за тиждень. Але чи вдасться їм за такий короткий термін провести таку об’ємну паперову роботу? Джерело Радінформу в одному з районних управлінь праці та соціального захисту стверджує, що з наявними ресурсами зробити це майже неможливо. Отож виходить, що обласне керівництво департаменту не дуже добре володіє ситуацією в районах. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.