Виставка унікальних вишивок

Вишивка для українців не просто символ. Це не тільки модний сучасний і водночас традиційний одяг, орнаменти та візерунки якого складають своєрідний генетичний код нації. Вишивка це насамперед справжнє мистецтво. Кожен виріб — унікальний. Проте навіть традиційна українська вишивка не знає меж вдосконалення. Це вкотре доводить Ірина Стравінська — відома вишивальниця з сусіднього Кременця.

 

Техніка вишивки Ірини Стравінської своєрідна. Вона використовує надто дрібні хрестики. На 1 квадратний сантиметр полотна припадає 110 маленьких хрестиків. Це в 10 разів більше, ніж при традиційних способах вишивки. Так створюється враження, що картина не вишита а намальована чи сфотографована. Ірина Стравінська знана майстриня вишивки не тільки у себе на батьківщині, а й за кордоном. Її роботи знайшли шанувальників у Польщі, Франції, Канаді та США. Вона неодноразово приймала участь у тематичних та персональних виставках по всій Україні. Ось і цього разу її роботи зможуть побачити в Рівному. У місцевому краєзнавчому музеї вже зовсім незабаром — 15 липня відкривається її виставка. Поціновувачі подібного мистецтва зможуть побачити роботи на релігійну тематику, репродукції картин відомих художників та авторські світлини Ірини Стравінської.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.