Село Жовтневе відтепер Нова Пляшева

19 травня 2016 року відповідно до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", враховуючи пропозиції, подані органами місцевого самоврядування, та рекомендації Українського інституту національної пам’яті, Верховна Рада України постановила перейменувати  Село Жовтневе Радивилівського району на село Нова Пляшева. До 1963 року воно називалося - Пляшова.

 

Загалом Комітет розглянув 299 пропозицій про перейменування населених пунктів, зокрема, з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.

Серед вищевказаних пропозицій за рекомендаціями Українського інституту національної пам’яті запропоновано перейменувати: 9 – районів, 6 – міст, 284 – сіл, селищ.

Цього ж дня місто Кузнецовськ перейменовано на місто Вараш. За цей проект постанови в рамках декомунізації проголосувало 249 депутатів Верховної Ради.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.