Радивилівщина попрощалася з загиблим в АТО Миколою Кулібою

Сержант Микола Куліба загинув 23 травня біля населеного пункту Тарамчук Мар’їнського району, що  на Донеччині. Машина, у якій військовослужбовці виїхали на місце падіння ворожого безпілотника, підірвалася на протитанковій міні. Чоловік мав досвід служби в армії.

 

Військовий служив у 24-й окремому штурмовому батальйоні Айдар Сухопутних військ збройних сил України. На офіційній сторінці батальйону Айдар в мережі Фейсбук зазначається:

“У нас двоє загиблих. З старої гвардії Айдару. Дядя Коля Рівненський (Микола Куліба) і Ворон старий (Баула), обидва з афганської штурмової роти. У Ворона наказ на звільнення вже був на руках. Дядя Коля Рівненський теж мав іти на дембель, написав заяву на звільнення, але його вмовили залишитися".

За словами відомого журналіста Романа Бочкали, боєць з Рівненщини Микола Куліба пройшов на війні все, що можна було, а смерть його спіткала під час перемир`я.

Микола Куліба народився у грудні 1960 року у селі Срібне Радивилівського району. У сержанта залишилися мати , брат та сестра.

У зв’язку із загибеллю  військового на Радивилівщині оголошено дні жалоби. Сама церемонія поховання відбулася 27 травня у рідному селі героя — Срібне. Герої не вмирають!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.