Останні дзвоники та випускні вечори

27 травня в загальноосвітніх закладах району пролунав останній дзвінок, який сповістив про закінчення 2015-2016 навчального року. Особливо хвилюючим він, як завжди, був для випускників. Одинадцяті класи цього року закінчили 184 учні. Тринадцять випускників стали медалістами.На урочистостях виступили представники влади та органів місцевого самоврядування, керівники навчальних закладів, вчителі, батьки та, звісно, самі учні.

 

Наступного дня, випускникам загальноосвітніх закладів району вручили документи про  освіту та відбулися випускні вечори. Голова районної ради Володимир Кондик, голова районної державної адміністрації Олег Ващук, міський голова Микола Карапетян та начальник відділу освіти Ірина Ковалевська провели урочисту церемонію нагородження випускників-медалістів, яка відбулася в рамках святкування дня міста.

Певною мірою випускним вважається і 9 клас, особливо в школах дев’ятирічках. Адже дехто з учнів, попрощавшись із шкільними друзями, продовжить освіту в професійних ліцеях, коледжах. Загалом 9 клас в Радивилівському районі закінчують 388 дітей.

Тож щиро побажаємо випускникам значних здобутків, успіхів у їхньому подальшому житті,а школярам – гарного відпочинку, нових приємних вражень, знайомств та сонячного літа!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.