Біля витоків Шевченкової мудрості

У неділю в селі Пустоіванному відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку «Шевченкове джерело». Адже за народними переказами, в далекому 1846 році саме тут втамовував спрагу та зупинявся перепочити Тарас Григорович Шевченко. Він тоді подорожував Волинню, виконуючи завдання Київської археографічної комісії – як досліджувач, художник та збирач фольклору.

 

Освячення джерела та пам’ятного знака провів священник місцевої церкви. Голова районної ради Володимир Кондик та голова райдержадміністрації Олег Ващук під час свого виступу відзначили, що відкриття пам’ятного знака - подія, яка має важливе значення для Радивилівщини . Роль величної постаті Шевченка в історії, житті нашої держави та народу важко переоцінити. Ми повинні на його прикладі виховувати молоде покоління. На урочистому відкритті виступили дубенський письменник, художник, скульптор, автор пам’ятного знака Микола Тимчак і радивилівська поетеса Галина Гнатюк. Вони говорили про значення творчості Великого Кобзаря для краян та  читали свої поетичні твори. Діти продекламували вірші Т.Г.Шевченка. Меморіальна дошка виготовлена за ініціативи Галини Гнатюк і Дмитра Кравця, витрати з облаштування даного місця взяли на себе місцеві підприємці, депутат районної ради Олександр Краплич та завод будівельних сумішей Фомальгаут-Галичина.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.