Найкращі богатирі — пожежники

26 червня в Радивилові на майдані Незалежності одним із заходів з нагоди відзначення Дня молоді стали «Богатирські ігри» серед найміцніших спортсменів району. Незвичайне змагання сили, витримки, спритності та справжньої волі до перемоги.

 

Учасники змагань перетягували пожежний автомобіль, штовхали колесо від трактора, метали гирю та переносили дві 50-кілограмові колоди. Всі вправи виконувалися на час.

У результаті напруженої боротьби перше місце виборола команда Радивилівських рятувальників. Богатирям не легко дався такий високий результат, адже змагатися довелося з найкращими спортсменами  району. Як зауважили переможці, даний вид спорту не лише загартовує силу волі та зміцнює здоров’я, але й серйозно допомагає у службовій діяльності. Результати, що показали працівники Держслужби з НС, не поступаються досягненням їх досвідчених колег з відомих спортивних шкіл. Рятувальники виступали на рівні майстрів спорту, відтак перспектива нових досягнень та рекордів цілком реальна.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.