Поважайте закон

У залі засідань районної ради відбулися урочисті заходи з нагоди 20-ї річниці Конституції України. Здається, ніби зовсім нещодавно відбувся цей історичний день. А вже двадцять років минуло з тої пам’ятної «конституційної ночі», коли після доби гострих дебатів, 28 червня,  у сесійній залі Верховної Ради України, голосами 315-и народних обранців  було прийнято Основний Закон. Це одне із «наймолодших» свят сучасної України.

 

Захід розпочався переглядом фільму «День Конституції України». З доповіддю про основні етапи українського конституціалізму виступив головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Ігор Киричук. До учасників урочистостей з вітальним словом звернулися голова  районної державної адміністрації Олег Ващук та голова районної ради Володимир Кондик. Керівник представницької влади району звернув увагу на статтю 8 нашої Конституції. В Україні визнається і діє принцип верховенства права. Закликав всіх поважати Закон, адже лише тоді буде порядок в нашій державі. Очільник виконавчої влади району Олег Ващук привітав присутніх зі святом і наголосив на важливості Основного Закону. За сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди Дня Конституції Олег Володимирович та Володимир Миколайович нагородили кращих працівників грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Для гостей свята підготували тематичну музично-літературну композицію. Потому учасники зібрання поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченка та до могили Андрія Белкіна (оскільки саме 24 червня виповнилося два роки, як загинув наш Герой на сході України).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.