Новий начальник поліції Радивилівщини

30 червня особовому складу Радивилівського відділення поліції начальник ГУНП в Рівненській області Сергій Князєв представив нового керівника. Ним став 40-річний майор поліції Юрій Семеренко

 

Сергій Князєв наголосив: «Не потрібно одразу робити кардинальних переформатувань у роботі відділення поліції, а розпочати з налагодження співпраці з громадськістю, органами місцевого самоврядування, судовою гілкою влади та іншими правоохоронними структурами району. Дослухайтесь до населення, реагуйте на всі зауваження і вказані вам недоліки».

Князєв подякував також за роботу попередньому керівнику відділення поліції Олександру П’янтковському, який і далі продовжуватиме нести службу на Радивилівщині.

За інформацією відділу комунікації ГУНП в Рівненській області

Довідка: Юрій Семеренко, уродженець села Срібне Радивилівського району, до цього часу обіймав посаду командира взводу батальйону поліції управління поліції охорони. Ще раніше він працював командиром взводу з обслуговування стаціонарного посту №1, що в Опарипсах.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.