Підзамче відсвяткувало день села

Минулої неділі одне з наймальовничіших сіл Радивилівщини — Підзамче святкувало свій день. Чималий натовп місцевих мешканців зібрався біля будівлі сільської ради аби послухати виступи колективів місцевого будинку культури та почути привітання високопоставлених гостей.

 

День села не єдиний привід зібрати громаду, адже паралельно відзначали і п’ятдесят п’яту річницю від дня створення місцевого будинку культури. От аматори сцени і звітували про свою діяльність. На все село лунала українська пісня у виконанні місцевих артистів. А на вулиці перед сільською радою відбувалися справжні хореографічні постановки.

Серед чиновників та керівників, які відвідали цього дня Підзамче можна було помітити народного депутата України Олександра Дехтярчука, голів Радивилівської районної ради та районної адміністрації Володимира Кондика та Олега Ващука, голову Радивилівської міської ради Миколу Карапетяна та депутатів Радивилівської районної ради Сергія Гущу та Віктора Мінька.

Світо вдалося на славу, адже артисти веселили публіку майже три години, тож подивитись було на що.  

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.