Правову допомогу вже можна отримати + аудіо

31 серпня, у Радивилові розпочав роботу відокремлений підрозділ Дубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Радивилівське бюро правової допомоги, що знаходиться в колишньому приміщенні управління юстиції по вулиці Кременецька, 52.

 

На відкриття Бюро завітали керівник Дубенського місцевого центру Віктор Шевчук, представники місцевої влади та окремі керівники організацій та установ району. Символічну червону стрічку перерізали голова районної ради Володимир Кондик, заступник голови райдержадміністрації Людмила Орищина та міський голова Микола Карапетян.

Під час презентації директор Дубенського місцевого центру Віктор Шевчук зазначив, що відкриття бюро правової допомоги є хоч і невеликим та кроком вперед на шляху України до Європейського майбутнього. Правова допомога стала ближче, новостворене бюро допоможе жителям Радивилівщини вирішувати їх правові проблеми, забезпечить доступ до електронних сервісів Мін’юсту.

Бюро буде виконувати аналогічні функції місцевого центру, що полягають в наданні первинної правової допомоги, доступі до вторинної, займатиметься правовою освітою населення. Віктор Шевчук представив присутнім керівника Радивилівського бюро Марію Поволоцьку та головного спеціаліста Інну Стародуб. 

Пряма мова Віктора Шевчука:

Начальник новоствореної установи розповіла присутнім про послуги, які надаватиме бюро, розпорядок роботи та наголосила, яким категоріям населення, буде надаватися адвокатська допомога за кошти держави. Законодавством цей доступ гарантується зокрема для малозабезпечених. Це особи, чий середньомісячний сукупний сімейний дохід не перевищує суми прожиткового мінімуму. Також надаватиме бюро послуги ветеранам війни,учасникам бойових дій, у тому числі, учасникам АТО із відповідним статусом. Зможуть звертатись і отримувати допомогу інваліди, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, біженці тощо. Усім цим незахищеним категоріям осіб будуть надаватися послуги адвокатів для представництва їх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях. Особа яка потребує представництва своїх інтересів у суді та немає достатніх фінансових можливостей матиме змогу звернутися до Бюро та отримати допомогу кваліфікованого захисника – адвоката, який надаватиме свої послуги безоплатно для клієнта. Послуги адвоката оплачує держава.

 Радивилівське бюро правової допомоги працюватиме щоденно з 9.00 год. до 18.00 год. Субота, неділя-вихідні. Без перерви на обід.

Номера телефонів (03633)41344, (068)3711669, (099)1384705

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.