Діти попрацювали замість чиновників + аудіо

5 грудня у «владних кабінетах» району працювали 14-15-річні підлітки. За ініціативи голови Радивилівської районної ради Володимира Кондика, спільно з райдержадміністрацією, відділом освіти було проведено День дублера. 27 лідерів учнівського самоврядування старшокласників району спробували свої сили у ролі керівників районної та міської влади, установ та організацій.

Захід розпочався у залі засідань, «дублери» побували на апаратній нараді райдержадміністрації під керівництвом голови Олега Ващука. Послухали звіти структурних підрозділів про проведену роботу і презентували роботу ради лідерів учнівського самоврядування «Спалах». Потому розпочався справжній робочий день. «Дублери» працювали в райдержадміністрації, районній та міській раді, РЦСССДМ, районній лікарні, редакції газети «Прапор перемоги» та радіомовленні, відділенні поліції, ТзОВ «Радивилівмолоко» та інших. Діти мали чудову нагоду побачити із середини щоденну роботу чиновників, ознайомитися із структурою влади, процесом управління і прийняття рішень.

Післяобідньої перерви у районному методичному кабінеті відбулося засідання за круглим столом,під час якого старшокласники мали хорошу можливість задати питання, які їх цікавили представникам влади. Методист будинку школяра, координатор навчання Ради лідерів Олена Небиліцина  провела дебати з трьох актуальних тем: «Волонтерство і милосердя. PR у засобах масової інформації», «Волонтер і чиновник: чи може поєднатись в одній особі», «Батьки і діти». За результатами засідання був прийнятий спільний план дій для реалізації молодіжних ініціатив в галузі волонтерства «Почуйте всі». В рамках цього проекту передбачається проведення Різдвяного тижня волонтерства з 19 по 25 грудня 2016 року на території Радивилівського району.

Пряма мова учасників заходу:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.