Військкомат інформує

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” з 2 січня по 31 березня 2017року на території району  відповідно  до наказу військового комісара проводиться приписка до призовної дільниці Радивилівського району Рівненської області громадян 2000 року народження.

 

Явці для приписки підлягають усі громадяни,  які народилися в період з 1 січня по 31 грудня 2000 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Радивилівського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м. Радивилів, вул.Садова,4, у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою до 1 лютого   2017 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.