Відзначили День Соборності України

У п’ятницю, 20 січня в Радивилівському районі відбулися заходи з нагоди Дня Соборності. В історії кожної країни є дати, які не підвладні часові, які віддаляючись не втрачають своєї значущості та актуальності. До таких дат належить 22 січня 1919 року — День Ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

 

З нагоди Дня Соборності  в Радивилові відбувся урочистий мітинг та поминальна панахида. Голова райдержадміністрації Олег Ващук, голова районної ради Володимир Кондик, Радивилівський міський голова Микола Карапетян поклали квіти до пам’ятника борцям за Незалежність України, що розташований на міському кладовищі.

Священики УПЦ КП Тарас Сухожак, Юрій Акімов та Юрій Бурліков відправили молебень за загиблими борцями, які віддали своє життя за волю і Незалежність України. Священнослужителі в своїх виступах відзначили, що День Соборності – це свято духовного єднання Українського народу. Незалежно від політичних переконань, релігійних, власних корисних переконань, потрібно прагнути до єдності заради того, аби наша держава була незалежною і єдиною від сходу до заходу, від півночі до півдня. В.о. начальника відділу освіти Радивилівської РДА Ігор Киричук розповів усім присутнім історію об’єднання українських земель. Місцевий поет Євген Гудима прочитав біля пам’ятника свій новий вірш, навіяний нинішніми подіями .

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.