Біль Афганістану

У середу, 15 лютого в Радивилові відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан. Адже саме цього дня далекого 1989 року завершилось виведення Радянських військ. Через війну, яка тривала 10 років, пройшло 160 тисяч українців, з них понад 3 тисячі загинуло. Болем пройшла ця війна і через серця наших земляків. 63 військовослужбовці з Радивилівського  району брало участь у бойових діях на чужій землі. 6- отримало тяжкі поранення, двоє навічно повернулося додому в граніті.

 

Заходи відбувалися у міському парку ім.. Т. Шевченка. Віддати шану нашим землякам Миколі Мужилку та Володимиру Стеценку, які загинули виконуючи свій військовий обов’язок в Афганістані до обеліска пам’яті прийшли голова райдержадміністрації Олег Ващук, заступник голови районної ради Андрій Гуменюк, міський голова Микола Карапетян, колишні воїни-афганці та представники громадськості. Вони поклали до підніжжя пам’ятника вінки і квіти. Священики храму Олександра Невського відслужили поминальну панахиду. На мітингу виступив голова районної організації партії ветеранів Афганістану Василь Ярмусь.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять всіх загиблих воїнів-афганців та учасників бойових дій. Вихованці будинку школяра Катерина Левценюк та Назар Войтович продекламували «Реквієм».

 

Потому, в приміщенні Радивилівської міської ради відбулася зустріч керівництва місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з активістами громадських організацій ветеранів, воїнами-афганцями та їх нагородження.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.