Сміття зі Львова уже на Радивилівщині

Сусідство з великим містом не завжди приємне, бо поруч з можливістю відвідати туристичну перлину Західної України мешканцям Радивилівщини не пощастило. Про львівську сміттєву кризу не говорив за минуле півріччя хіба ледачий. Втім, до вирішення проблеми, незважаючи на візит прем’єр-міністра до Львова, схоже, ой як далеко. Львівське сміття продовжує мандрувати по всій країні. Не стала винятком і Радивилівщина. Кілька днів тому місцеві мешканці повідомили про те, що цілу вантажівку львівських відходів викинули поблизу Козина. За їх твердженням на львівське походження побутових відходів вказують касові чеки з адресами львівських супермаркетів.

 

Звісно, проблема утилізації твердих побутових відходів актуальна по всій країні. Але львівським керманичам зовсім не обов’язково перекладати свої проблеми на плечі інших регіонів. Нести своє сміття до сусідів не дуже правильно так дивись і посваритися можна. Втім, офіційної реакції із владних кабінетів Радивилова чи Козина поки теж не чути. А судячи із соціальних мереж таке підкидання сміття абсолютно не подобається місцевим жителям. Воно і не дивно, нам би зі своїм знати що робити.

Фото з Facebook

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.