Розпочинається черговий призов

На підставі Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу, Указу Президента України від 24 лютого 2017 року № 44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році” з 01 квітня по 31 травня     2017 року на території району відповідно до наказу військового комісара   буде проводитись черговий призов на строкову військову службу громадян 1990 - 1999 років народження.

 

Явці до призовної дільниці Радивилівського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1999 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1990-1998 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути за адресою: місто Радивилів, вулиця Садова, 4, військовий комісаріат (поліклініка Радивилівської районної лікарні, каб. № 46) у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для проходження призовної комісії, зобов'язані прибути до районного військового комісаріату до 11 квітня 2017 року та мати при собі документи, які засвідчують особу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.