Весняно-польові роботи набирають обертів

Сільськогосподарськими підприємствами вже чимало зроблено, але ще й багато чого прийдеться зробити. На сьогодні, за оперативними даними відділу агропромислового розвитку Радивилівської райдержадміністрації, агроформування району посіяли ярі зернові та зернобобові на площі понад 5 тис. га, що складає 60% до прогнозу. В тому числі ячменю посіяно 2,3тис. га, а це 150% до передбаченого посіву та пшениці ярої 0,2 тис. га (100% до прогнозу) та понад 0,3 тис. га гороху.

Господарства активно включились в посів кукурудзи на зерно, яка займає найбільшу площу в структурі посівних площ району. Посів даної культури проходить швидкими темпами, адже її вирощують найбільші підприємства-інвестори, які забезпечені сучасною потужною технікою. На сьогодні, за оперативними даними, сільськогосподарськими підприємствами району посіяно близько 3 тис. га кукурудзи на зерно. Також розпочато посів сої на площі 0,3 тис. га. Цьогоріч прогнозована площа її становитиме біля 6 тис. га.

У Радивилівському районі завершено посів цукрового буряка понад 3,3 тис.га, що становить 104%  до прогнозованих площ. Протягом кількох останніх років значно збільшилися площі посіву соняшника. Господарства вже посіяли понад 0,7 тис. га даної культури, а це 50% плану.

Перед аграріями стоїть завдання - засіяти ярими культурами ще понад 10 тис. га земель. Напруженості додають ціни на пально-мастильні матеріали та нестабільний курс валют.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.