Пам’ять про закатованих вічна + аудіо

У неділю, 21 травня, на Радивилівщині вшанували жертв політичних репресій. Представники влади і громадськості зібралися біля пам’ятного знака Героям ОУН-УПА  та жертвам політичних репресій вшанувати і згадати своїх співвітчизників, які загинули або постраждали в Україні в наслідок політичних репресій. Адже саме навпроти скверу знаходиться колишнє приміщення райвідділу міліції, де в 40-і – 50-і роки минулого століття був райвідділ НКВС (потім МДБ). Саме тут енкаведисти допитували і катували патріотів, виставляли на вулицю тіла вбитих вояків.

Голова районної державної адміністрації ОлегВащук, голова районної ради Володимир Кондик, заступник міського голови Олександр Пастух, секретар міської ради Інна Герасимчук поклали вінки та квіти до пам’ятних знаків.

За розмахом знищення населення власної країни сталінський терор не знає собі рівних у світовій історії. Він залишився у пам’яті людства  під назвою Великого Терору. У цей час жертвами репресій стали понад 2.5 мільйони чоловік. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували світлу  пам'ять  усіх жертв політичних репресій, славних синів України. Панахиду провів настоятель Свято-Вознесенської церкви УПЦ КПотецьЮрійБурліков.

 

пряма мова:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.