Кандидат висловлює свою позицію

До мене, як до  кандидата на голову Бугаївської громади, практикуючого адвоката, звернулися сільські активісти сіл Бугаївка, Лев’ятин, Опарипси, Балки, Сестрятин із проханням надрукувати в пресі статтю перед виборами  до Бугаївської об’єднаної громади, про своє бачення роботи Бугаївської сільської ради, голови Бугаївської сільської ради Креселюка В.А. та того, що зроблено його командою, надавши мені деякі матеріали, для використання у цій статті.

 

Я не полінувався і об’їхав всю територію Бугаївської сільської ради, поспілкувався із своїми виборцями і, те що я побачив змусило мене  глибоко  задуматися?

В с. Опарипси, Радивилівського району, Рівненської області  під лісовою смугою у колишніх колгоспних силосних ямах процвітає стихійне сміттєзвалище. Зі слів жителів с. Опарипси з кожним роком воно збільшується, а це є екологічною небезпекою, якщо ще не зараз, то через років 5-10 стане великою загрозою.

Така ж проблема із стихійними сміттєзвалищами і в с. Лев»ятин, с. Сестрятин ,с. Бугаївка, Радивилівського р-ну, Рівненської області.

На цвинтарі в с. Опарипси, Радивилівського району, Рівненської області ростуть товсті дерева, які руйнують пам’ятники своїми коріннями, є загроза падіння сухих дерев під час сильного вітру. Не розумію, чому за стільки часу дерева не вирізані.

В Бугаївській сільській раді діє комунальне підприємство «Будремсервіс» — начальник Жукевич П.Я., тоді стає питання, чим займається підприємство із його керівником, та робітниками, за що отримують заробітню платню?. Ніяких звітів керівника, та працівників Бугаївської сільської ради в засобах масової інформації ні я особисто, ні жителі вищезгаданих навколишніх сіл не читали.

Від’їхавши від цвинтаря в с. Опрарипси я звернув увагу на сільський медичний заклад — ФАП в с. Опарипси, що знаходиться при дорозі вулиця Стрижака і жахнувся. З причілку відірвані дошки і пластикова вагонка, стіни ФАПУ обдерті, видно дошки, глину, дерев’яну дранку, знову ж таки питання до  голови Бугаївської сільської ради Креселюка В.А. та до начальника підприємства «Будремсервіс»- Жукевича П.Я.

На мою думку таке підприємство повинно ефективно функціонувати та заробляти гроші в громаду, а не відомо чим займатися.

Є багато людей, які хвалять голову Бугаївської сільської ради Креселюка В.А. — молодець, кладе асфальт по вулицях, робить освітлення, вкручує навіть і сам лампочки на електричних стовпах!

Все це так, шановні земляки. Ніхто не забирає собі заслуг вашого голови Бугаївської сільської ради Креселюка В.А.

На мою думку будь-який голова сільської ради, маючи гарний б’юджет, у вашому випадку, який надходить від заправок автодороги Київ-Чоп, зобов’язаний асфальтувати вулиці сіл, проводити вуличне освітлення, повірте, будь-який інший голова буде це робити, тому, що на нього будуть «давити» депутати громади, а на них Ви, шановні виборці.

 Надзвичайна проблема на даний час із керівником садочка «Дивосвіт» — Музикою Ларисою Василівною, яка незаконно, без будь-яких підстав звільнила кілька працівників, цього закладу, зокрема: Синицьку, Бас С., Черешньовську В.Є. Синицька, Бас С., вигравши суди отримали компенсацію за незаконне звільнення, 7,8 тисяч кожна, а це гроші із Вашої громади, шановні земляки, які головою Бугаївської сільської ради через суд з винної особи не стягнені і не повернені назад в сільський б’юджет, а натомість Бугаївська сільська рада заявила позов про поворот виконання рішення, іншими словами, щоб ви зрозуміли, це означає стягнути назад із Синицької, та Бас кошти, які вони отримали за незаконне звільнення до бюджету сільської ради.

Не закінчені на даний час і судові  процеси, щодо незаконного звільнення виховательки  Бугаївського садочка «Дивосвіт» Черешньовської В.Є. На даний час затягується розгляд її справи, щодо поновлення її на посаді вихователя дитячого садочка «Дивосвіт», та отримання грошової компенсації із Бугаївського сільського бюджету за незаконне звільнення, через погану роботу Радивилівського районного суду, у зв’язку із великим навантаженням справ, а працює на даний час тільки один суддя.

Потрібно порушувати кримінальне провадження стосовно особи, яка звільнила незаконно, по надуманих причинах Черешньовську В.Є., за грубі порушення кодексу законів «Про працю».

То за кого захищається голова Креселюк В.А. — за простих невинних людей, чи за непрофесійну людину, з якої в мережі інтернет весь світ сміється, за її «кренделябри», пояснивши журналісту одного із телеканалів, що він на завідувачку дитячого садочка « Дивосвіт» не впливає.

Тоді постає логічне запитання, навіщо такий голова, який не може дати ради собі, та своїм підлеглим, адже дитячий садочок «Дивосвіт» є комунальним закладом Бугаївської сільської ради і працівники цього садочка отримують заробітну платню із Бугаївського сільського бюджету.

Окрім цього, я побував і у Радивилівській міській раді, та провів бесіду з її головою Карапетяном М.А. про службові відносини його та голови Бугаївської сільської ради Креселюка. Повірте мені — вони ніякі.

Однією із головних проблем, які виникли на рівному місці є те, що Бугаївська сільська рада заборгувала міському бюджету 700 тисяч гривень субвенції закладам освіти (Будинок школяра, Музична школа, та інші_, за те, що там навчаються сільські діти . Неперерахування цих грошей в бюджет міської ради може закінчитися тим, що діти із наших сіл не зможуть навчатися із 1 вересня 2019 року у вищевказаних освітніх закладах.

Я би міг, ще багато що написати про проблеми Бугаївської сільської ради, але думаю, що цього достатньо, щоб ви зрозуміли, яке керівництво нашої сільської ради.

Від себе особисто. Я використав правдивий матеріал підкріплений фотографіями, та правдивими фактами. Я знаю, що від Креселюка В.А., та від Жукевича П.Я. в мій бік поллється знову ж таки, як то було раніше словесного, газетного поносу, але від себе скажу, рано, чи пізно панове за все потрібно відповідати перед громадою, та перед Богом.

Віктор Мінько

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.