Кінезотерапія в Козині

За повідомленням сайту Козинської сільської ради відтепер жителі Козина та навколишніх сіл можуть скористатися обладнанням для кінезотарапії, що встановлено на базі комунальної установи «Центр з надання соціальних послуг». Дана можливість з'явилася завдяки гранту в рамках Проекту"Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг". Проект реалізовує Партнерство "Кожній дитині" за підтримки Програми "U-LEAD з Європою", що фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

 

Кінезотерапія — спеціальний вид лікувальної фізкультури. За допомогою спеціальних пристроїв поступово навантажуються різні м’язи людського тіла, це сприяє реабілітації після важких травм та атрофії, використовується при патологіях опорно-рухового апарату. Фахівець з даного типу лікувальної фізкультури вже пройшов відповідне навчання та готовий допомагати людям, що потребують цієї послуги.

 

Фото з фейсбук-сторінки Козинської ОТГ   

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.