На Радивилівщині буде новий храм

Урочисте закладання капсули та початок будівництва нового храму відбулося 28 серпня у с. Бугаївка Радивилівського району. Одне з найбільших сіл до цих пір не мало свого храму, лише капличку, яка віддавна стояла в центрі села. Відтепер місцева громада прагне збудувати Свято-Успенський храм. Для урочистого закладання капсули до Бугаївки прибув архієпископ Рівненський та Острозький Іларіон.

 

Саме він і здійснив святкове богослужіння, освятив перший камінь та капсулу, яку заклали у фундамент. На урочистому богослужінні архієпископу Іларіону співслужили благочинний Радивилівського благочиння протоієрей Ігор Данилюк, намісник Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря архімандрит Онуфрій та настоятель місцевої парафії протоієрей Віталій Кравець. Також до богослужіння долучились представники місцевого духовенства Православної церкви України.  

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.