Міс Особлива мама України

Одразу двоє мешканок Радивилівщини беруть участь в конкурсі, який організувала італійсько-українська група волонтерів «Подаруй усмішку_ UA».  Це Олеся Велісейко та Оксана Жук. Мета цього конкурсу продемонструвати важливість ставлення до матерів з особливими дітьми. Часто люди вважають, що якщо сім’я виховує дитину-інваліда, то вона соціально неблагополучна, але насправді це не так.

Особливі діти мають особливих матусь. І вони активні та цілеспрямовані. Конкурс спрямований подолати стереотипи та продемонструвати справжню волю до подолання будь-яких проблем.

Он-лайн конкурс проходить в 6 етапів, 4 з яких Радивилівські особливі мами уже подолали. Вони виконують різноманітні завдання , демонструючи свої здібності на уміння. Увага до дітей з особливими потребами необхідна, а проведення подібних конкурсів дозволяє привернути увагу громадськості до проблем виховання таких дітей.

Фото з Фейсбук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.