Чи відбудеться ЗНО на Рівненщині?

Випускники шкіл цього року мають особливі проблеми з закінченням навчальних закладів та здобуттям вищої освіти. Через епідемію корона вірусу вини не змогли закінчити навчальний рік у звичному режимі та змушені були навчатись дистанційно. Також не було класичних останніх дзвоників в школах та невідомо чи відбудуться випускні вечори. Але чи не найбільшою проблемою наразі є складання зовнішнього незалежного оцінювання та вступна кампанія.

 

Цьогорічних випускників шокувала новина про відміну пробного ЗНО, яка з’явилася на просторах інтернету 13 червня вранці, тобто у вихідний день —суботу. Справа в тім, що напередодні уряд вніс зміни в постанову, яка запроваджує карантин і таким чином відмінив пробне ЗНО, яке мало відбутися в понеділок. При цьому всі необхідні умови для проведення організатори пробного ЗНО виконали. Разом з цим епідеміологічна ситуація в країні дійсно залишається складною. Рівненщина перебуває серед числа областей, де кількість нових випадків захворювання на коронавірус є достатньо високою. Після таких дій Кабінету міністрів у випускників виникає питання: «А чи не відмінять і основну сесію ЗНО? І як в такому випадку буде проходити вступна кампанія 2020?»

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін, коментуючи цю ситуацію зазначив, що наразі в Рівненській області немає застережень щодо проведення основної сесії ЗНО, яка має розпочатись 25 червня. Всі заклади та причетні служби готові до проведення ЗНО і їм передані відповідні засоби захисту. Разом з тим міністр охорони здоров’я України Максим Степанов на своєму щоденному брифінгу повідомив про те, що МОЗ остаточно визначиться з організацією проведення ЗНО до 20 червня. Таким чином випускники все ще мають надію на те, що вони зможуть скласти ЗНО.  

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.