Карантин посилювати не будуть, але посилять контроль

Наразі додаткових заходів, які посилювали б карантин на Рівненщині не запроваджуватимуть. Мова про відмову від пасажирських перевезень чи закриття торгових закладів не йде. Але посилять контроль за дотриманням правил у громадських місцях і закладах торгівлі та обслуговування.

 

Вочевидь чиновники вирішили боротися з порушниками карантину серйозніше. Зважаючи на невтішну статистику щодо великої кількості інфікованих на Рівненщині, обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рекомендувала посилити контроль за дотриманням карантинних заходів. Зокрема використанням індивідуальних засобів захисту та нормативів відвідуваності громадських місць. Що це означає на практиці? Поліція чи держпродспоживслужба можуть перевірити будь-який заклад і накласти відповідне стягнення на порушників карантину, як фізичних так і юридичних осіб. І справді, виконання закону залежить від покарання і разі його недотримання. Таким чином можна зменшити кількість нових інфікувань — вважають в ОДА.

Зауважимо, що відтепер справи про адміністративні правопорушення, до яких відноситься і порушення умов карантину, розглядатимуться в Радивилівському суді, оскільки новий суддя вже приступила до виконання своїх обов’язків. Тому дотримуйтесь правил, або платіть штраф. І будьте здорові!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.