Як правильно заморозити ягоди?

Багато людей полюбляють ягоди. В ягодах є багато корисних речовин. Великою проблемою є заморожування ягід, тому що потрібно максимально зберегти їх якість.

 

Якщо замороженні ягоди потрібні вам для випічки, то обирайте стиглі ягоди.  Потрібно якісно очистити ягоди від листя та бруду. Ягоди потрібно обирати без пошкоджень. Можна заморожувати ягоди в різному посуді та різними способами. Заморожувати доцільно на підносі, або в глибоких ємкостях. Ягоди можна заморожувати в цукрі, або сиропі або приготувавши пюре з ягід. Для цього ягоди попередньо потрібно віджати на соковижималці або збити пюре за допомогою кухонного комбайну. Важливо заморожувати ягоди в окремому ящику морозилки, для того щоб уникнути інших запахів. Виявляється справді можливо в зимовий час відчути трішки літа.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.