Як навчити розмовляти папугу?

Багато людей мають вдома маленького пернатого друга — папугу. Папуги досить розумні створіння. Вони вміло розрізняють звуки, особливо добре вони знають голос господаря. не всі папуги вміють розмовляти, але навчити їх цьому можливо.

Переважно говіркі самці. Потрібно також обрати легке ім’я для вашого улюбленця, воно повинне складатися з 4-5 букв (бажано з буквою р ). Для початку потрібно добре привчити  улюбленця до вашого голосу, так йому буде легше сприймати пізніше навчання. Почати потрібно з легких слів з 3-4 букв. Бажано використовувати слова з буквою р, тому що папузі легше виговорити цей звук. Говоріть з папугою 1 годину в день. Починайте кожний урок з тих самих слів. Використовуйте слова однакові за звучанням. За кожні успіхи давайте маленьку винагороду наприклад його улюблені ласощі. Ваш папуга стане для вас хорошим співрозмовником.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.