Шахтар: the end

Ну от і все: закінчилась Ліга Чемпіонів для українських клубів. Закінчилась важко і якось неприємно. Українські вболівальники ще довго будуть згадувати увесь цей мюнхенський жах, який їм довелось пережити у сезоні 2014-2015. Вони надіялись на все що завгодно, після нічиєї у Львові, але «Шахтар» зовсім не показав ніякої гри. Хоча багато хто скаже, що цей результат принаймні на половину залежав від суддівства.

 

 Але суддівство це ще не все. Не суддя матчу Баварія — Шахтар робив підкат у власному штрафному майданчику на третій хвилині, а гравець Шахтаря Олександр Кучер. Тому призначений пенальті абсолютно правильно. Так — він вплинув на увесь подальший хід гри, так — з вилученням Кучера можна сперечатися, але сам факт порушення правил був і де юре суддя абсолютно правий. Все що відбулося далі гравці Шахтаря точно згадувати не хочуть, але висновки потрібно зробити правильні. Шахтар У Мюнхені не зміг продемонструвати абсолютно нічого: ні волі, ні сили, ні бодай найменшого прагнення до перемоги.

Навіть не хочеться описувати усі ці голи, давно такого не було щоб український гранд програвав з таким великим рахунком. Але це буває в кожної команди, навіть у грандів, таке було навіть у тієї ж Баварії. Більше хочеться сказати про мюнхенців, адже цього дня команда зірок насправді виблискувала. І Робен, і Рібері, і Гьотце, і Мюллер, і Батштубер, і Левандовскі. Пішла гра? Ой як класно пішла.

Як стверджує давня футбольна мудрість: краще один раз програти сім нуль, чим сім раз один нуль. Саме тому потрібно зробити правильні висновки. Одне дуже прикро, що єврокубковий сезон Шахтар закінчив саме так, подібне закінчення все ж назавжди залишить неприємний осад у серцях вболівальників. Але вони неодмінно пробачать і вболіватимуть у наступному сезоні. А що стосується участі українських команд у європейських турнірах, то залишається вболівати за Дніпро та Динамо. Їм також дісталися далеко не прості суперники у Лізі Європи.    

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.