Верховна Рада України визнала частину Донбасу окупованою територією

На пленарному засіданні 17 березня депутати проголосували ряд значущих документів. Зокрема про визнання частини  Донецької та Луганської областей окупованою територією. До моменту виведення з цієї території усіх незаконних військових формування та військ Російської Федерації там буде діяти особливий режим місцевого самоврядування, відповідно до закону «Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування».

 

Відповідна постанова Верховної Ради була прийнята і після анексії Криму. Своєї справжньої дії вона так і не набула, але дозволила уряду в законний спосіб змінити порядок фінансування та інших взаємовідносин з окупованими територіями.

Але це ще не все за що сьогодні голосували депутати. Вони також прийняли постанову «Про звернення від імені України до Ради Безпеки ООН та Ради ЄС стосовно розгортання на території України міжнародної операції з підтримки миру та безпеки». Таким чином фактично запросивши на територію України іноземні миротворчі формування. Автором постанови є Президент України. Прийняття такого документу доводить, ще Україна не задоволена фактичним виконанням Мінських домовленостей і вже відкрито прагне військової допомоги союзників.  

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.