Ніщо не забуто…

У понеділок, 9 травня, в Радивилівському районі пройшли урочисті заходи з нагоди 71-річниці Перемоги над нацизмом у Європі. Жителі та гості міста під звуки дитячого духового оркестру взяли участь у святковій ході, яка розпочалася з майдану Незалежності і пройшла до меморіалу Слави. В ході маніфестації відбулося покладання вінків та гірлянд до пам’ятників та пам’ятних знаків полеглим учасникам Другої світової війни.

Перша хвилина миру

8 травня у Радивилові відзначили День пам’яті та примирення,  вперше  проводилася культурно-мистецька акція «Перша хвилина миру». Адже саме цього дня 71 рік тому відбулося підписання акту капітуляції нацистської Німеччини. Після шестирічної війни був встановлений довгоочікуваний мир в Європі. У цей день більшість країн-учасниць Другої світової війни вшановують пам'ять загиблих у цій страшній війні.

На Великдень у Башарівці провели свято гаївок

Відродженням традиційних національних гулянь на Великдень вирішив зайнятися настоятель місцевого храму — отець Степан Попадич. Адже сучасна молодь просто не знає про це традиційне українська національне дійство. А поспівати та потанцювати гаївок на Великдень після закінчення посту зібралося чимало діток та молоді.

«Розминка від чемпіона» завітала на Радивилівщину

На Радивилівщині, у Срібненській ЗОШ І-ІІ ступенів майстер спорту України з пауерліфтингу, багаторазова призерка всеукраїнських змагань Марія Гулійчук провела «Розминку від чемпіона». Свою спортивну кар’єру Марія розпочинала в комунальному закладі «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради, а зараз ще й обіймає посаду керівника Радивилівської районної громадської організації «Фізкультурно-спортивний клуб інвалідів «Олімп».

Урок-пам'яті до 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

У четвер, 21 квітня, в приміщенні районного історичного музею відбувся урок-пам'яті до 30-ї річниці Чорнобильської  катастрофи. Аварії, яка докорінно змінила уявлення людей про «мирний» атом. У заході взяли участь: ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, голова районного об’єднання Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Іван Степанюк  та учні 9-а класу міської школи №2-ліцею (керівник Валентина Сиротинська)

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.