Не смітіть, бо активістам знову доведеться прибирати

14 квітня на Радивилівщині  пройшла  загальнорайонна толока в рамках акції «За чисте довкілля». Адже з приходом весни вулиці, парки, сквери й дороги Радивилівського району почали «милувати око» не лише яскравою зеленню та першими квітами, але й сміттям, яке накопичилося за зиму. Отож, у четвер, працівники органів державної влади, місцевого самоврядування, трудові колективи підприємств, установ, організацій району, учнівська молодь та звичайні мешканці Радивилівщини взяли участь у толоці.

Аграрії мають надію на хороший врожай

Весняно-польові роботи в Радивилівському районі набирають обертів. За оперативними даними посів ярих зернових та зернобобових культур при прогнозі 9884 га проведений на площі 5076 га (51%), в тому числі посіви ячменю склали — 1754 га, пшениці — 1700 га та вівса — 150 га.

Рухайся та будь здоровим

В Радивилові вдруге поспіль проведено фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я». Цей захід приурочено до Всесвітнього дня здоров’я.  Шостого квітня о 7.00 ранку на майдані Незалежності для проведення загальної зарядки зібрались всі хто дбає про своє здоров’я, хто пропагує здоровий спосіб життя, хто хоче піднести престиж занять фізичною культурою.

Олег Тягнибок приїде в Радивилів

Лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок відвідає Радивилів наступної неділі. Політик проведе зустріч з громадськістю нашого міста та дасть відповіді на усі запитання. Також Олег Тягнибок виступить на підтримку кандидатів від Радивилівської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» на перших виборах до об’єднаної територіальної громади. Зустріч відбудеться 20 березня о 18,00 у Районному будинку культури.  

Незабаром проводове радіо замінить ФМ діапазон

3 березня у Демидівці відбулася робоча зустріч керівників районних рад Демидівського, Млинівського, Радивилівського районів та редакторів місцевих редакцій радіомовлення. Мова йшла про співучасть у вирішенні питання впровадження ефірного радіомовлення замість практично зниклого проводового. Мету цієї зустрічі обґрунтував представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення у Рівненській області Дмитро Тарасюк.

+ аудіо фрагмент

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.