Можливо Слонівка все ж потече

Напевне усі в Радивилові знають про те, що річка Слонівка, яка тече поблизу нашого міста зовсім пересохла. Як результат в обох ставках поблизу міста зовсім немає води. Звичайно, можна довго говорити про засушливу погоду минулого літа, але все ж річку відновити можна. Особливо якщо до цього прикласти бодай якісь зусилля. Саме так вирішили зробити небайдужі люди, громадські активісти, яким боляче споглядати за пересохлими руслами.

Рейтинг роботи сільських рад

На черговій колегії райдержадміністрації, яка відбулася на базі Бугаївської територіальної громади було розглянуто питання про попередню оцінку діяльності виконавчих комітетів сільських рад за ІV квартал 2015 року. До уваги бралося 14 показників, такі як виконання бюджету, торгівельне і побутове обслуговування, будівництво, освіта, охорона здоров’я, культура, регулювання земельних відносин, соціальний захист, зайнятість населення, оборона робота та звернення громадян.

Пенсійний фонд роз’яснив нововведення в законодавстві

Минулого тижня, в управлінні пенсійного фонду Радивилівського району відбувся брифінг для місцевих засобів масової інформації щодо змін до чинного пенсійного законодавства, які вступили в дію з 1 січня 2016 року.

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

У п’ятницю, 19 лютого , в місті Радивилів відбулись заходи з нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Адже саме у ці дні, два роки тому, під час кривавих подій в Києві загинуло більше сотні борців за краще майбутнє українського народу. Ще й до тепер залишається невідомою доля великої кількості євромайданівців, які вважаються зниклими безвісти.

Вшанували учасників бойових дій

В Радивилівському районі відбулося ряд заходів  до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан. Так, зокрема, делегація Радивилівського району відвідала сім’ю загиблого воїна-афганця М.Мужилка в с.Добривода.

+ аудіо фрагмент

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.