Радивилівські рятувальники допомогли Снятинщині

На Радивилівщині можуть запрацювати дитячі садочки

Саме такі рекомендації містяться в протоколі засідання обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. До переліку районів, епідеміологічні показники яких дозволяють роботу дитячих садочків потрапили Радивилівський, Демидівський, Дубенський (крім міста Дубно), Корецький та Дубровицький. Далі рішення мають прийняти районні комісії ТЕБ та НС.

Радивилівська команда перемогла в спортивному конкурсі

Спортивний фестиваль «САМ. Спортивний. Активний. Молодий» проходив на Рівненщині. Цей захід через карантинні обмеження організували в мережі інтернет Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділення Національного олімпійського комітету в Рівненській області. В командному заліку перемогла радивилівська команда «Street Boys Радивилів».

Карантин посилювати не будуть, але посилять контроль

Наразі додаткових заходів, які посилювали б карантин на Рівненщині не запроваджуватимуть. Мова про відмову від пасажирських перевезень чи закриття торгових закладів не йде. Але посилять контроль за дотриманням правил у громадських місцях і закладах торгівлі та обслуговування.

У Радивилівський суд призначили суддю

Радивилівський районний суд вже досить довго не має судді. Ситуація останнім часом була аж надто загрозливою, адже всі справи про правопорушення або не розглядалися, або спрямовувалися в інші суди. І ось нарешті сьогодні з’явився указ Президента України про призначення суддів №226/2020 від 16 червня 2020.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.