Жнива тривають

В Радивилівському районі триває збирання врожаю ранніх зернових і зернобобових культур, які посіяно на площі 10,6 тис. га. Станом на 2 серпня 2017 року, за оперативними даними відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, урожай зібрано на площі 3,1 тис. га, що становить 29 % площ. Намолочено 16,8 тис. тонн зерна при урожайності 54 ц/га.

Пам’ять про закатованих вічна + аудіо

У неділю, 21 травня, на Радивилівщині вшанували жертв політичних репресій. Представники влади і громадськості зібралися біля пам’ятного знака Героям ОУН-УПА  та жертвам політичних репресій вшанувати і згадати своїх співвітчизників, які загинули або постраждали в Україні в наслідок політичних репресій. Адже саме навпроти скверу знаходиться колишнє приміщення райвідділу міліції, де в 40-і – 50-і роки минулого століття був райвідділ НКВС (потім МДБ). Саме тут енкаведисти допитували і катували патріотів, виставляли на вулицю тіла вбитих вояків.

Весняно-польові роботи набирають обертів

Сільськогосподарськими підприємствами вже чимало зроблено, але ще й багато чого прийдеться зробити. На сьогодні, за оперативними даними відділу агропромислового розвитку Радивилівської райдержадміністрації, агроформування району посіяли ярі зернові та зернобобові на площі понад 5 тис. га, що складає 60% до прогнозу. В тому числі ячменю посіяно 2,3тис. га, а це 150% до передбаченого посіву та пшениці ярої 0,2 тис. га (100% до прогнозу) та понад 0,3 тис. га гороху.

Розпочинається черговий призов

На підставі Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу, Указу Президента України від 24 лютого 2017 року № 44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році” з 01 квітня по 31 травня     2017 року на території району відповідно до наказу військового комісара   буде проводитись черговий призов на строкову військову службу громадян 1990 - 1999 років народження.

Сміття зі Львова уже на Радивилівщині

Сусідство з великим містом не завжди приємне, бо поруч з можливістю відвідати туристичну перлину Західної України мешканцям Радивилівщини не пощастило. Про львівську сміттєву кризу не говорив за минуле півріччя хіба ледачий. Втім, до вирішення проблеми, незважаючи на візит прем’єр-міністра до Львова, схоже, ой як далеко. Львівське сміття продовжує мандрувати по всій країні. Не стала винятком і Радивилівщина. Кілька днів тому місцеві мешканці повідомили про те, що цілу вантажівку львівських відходів викинули поблизу Козина. За їх твердженням на львівське походження побутових відходів вказують касові чеки з адресами львівських супермаркетів.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.