Біль Афганістану

У середу, 15 лютого в Радивилові відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан. Адже саме цього дня далекого 1989 року завершилось виведення Радянських військ. Через війну, яка тривала 10 років, пройшло 160 тисяч українців, з них понад 3 тисячі загинуло. Болем пройшла ця війна і через серця наших земляків. 63 військовослужбовці з Радивилівського  району брало участь у бойових діях на чужій землі. 6- отримало тяжкі поранення, двоє навічно повернулося додому в граніті.

Пенсійний фонд в Радивилові об’єднають з Дубенським

З січня розпочався процес об’єднання управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районі в єдине Дубенське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Рівненській області, яке відбувається відповідно до Постанови Кабінету Міністрів  №988 від 21.12.2016року.

При утворенні об’єднаних управлінь Фонду головне управління в області, перш за все керувалось адміністративно структурою області та необхідністю співпраці із соціальними партнерами, такими як Центри поштового зв’язку, та кадровим потенціалом.

Відзначили День Соборності України

У п’ятницю, 20 січня в Радивилівському районі відбулися заходи з нагоди Дня Соборності. В історії кожної країни є дати, які не підвладні часові, які віддаляючись не втрачають своєї значущості та актуальності. До таких дат належить 22 січня 1919 року — День Ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

 

Радивилівщина колядує + аудіо

Тривають новорічні та різдвяні свята, даруючи людям радість та щастя, багато приємних зустрічей та подій. У ці дні місто Радивилів і села району повняться Різдвяними віншуваннями й колядками. Колективи із зіркою ходять від оселі до оселі, від організації до організації. Бажають керівникам і їхнім спеціалістам, господарям та їхнім діткам у радості і статках провести цьогорічні Новорічно-Різдвяні свята і наступних дочекатися у доброму здоров’ї та благополуччі.

Військкомат інформує

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” з 2 січня по 31 березня 2017року на території району  відповідно  до наказу військового комісара проводиться приписка до призовної дільниці Радивилівського району Рівненської області громадян 2000 року народження.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.