Проект «Інтелект України»+ аудіо

Ось уже три роки поспіль педагогічний колектив Радивилівського НВК «Школа №2 – ліцей»  впроваджує абсолютно новий науково – педагогічний проект «Інтелект України», який вчить дитину мислити і виховує еліту української нації, бо спрямований на академічну обдарованість (здібність до навчання).

Повір в життя + аудіо

У неділю, 23 жовтня, Ветеранський клуб «Затишок» запросив усіх на творчий музично-поетичний захід Надії Вечорко «Повір в життя і будь собою». Також до актової зали міського центру культури та дозвілля завітали представники міської влади, ветеранських організацій та місцеві жителі. Майже дві години члени ветеранського клубу дарували своїм слухачам щирі слова вітань, поетичні твори та милозвучні пісні.

Посвята в козачата

14 жовтня, в день одного з найшановніших християнських свят Покрови Пресвятої Богородиці, в рамках проведення заходів до Дня захисника України, за традицією, яка давно склалася у Пляшевській ЗОШ І-ІІІ ст., перед Свято-Георгіївським храмом відбувся черговий урочистий захід посвяти в ряди козачат юних п’ятикласників – учнів Пляшевської школи. До свята цього року також долучилися гості – п’ятикласники та вчителі Берестечківської школи, Скобелківської школи Горохівського району, що на Волині, учні та вчителі школи м. Буська та Козелецької школи Буського району Львівської області, Сестрятинської школи Радивилівського району,  гості та відвідувачі Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви», працівники музею.

До Дня захисника України + аудіо

13 та 14 жовтня 2016 року в Радивилівському районі відбулося ряд урочистих заходів з нагоди відзначення Дня захисника України. Так, зокрема, у четвер відбулася урочиста хода від адмінприміщення районної ради до Алеї Слави, що у міському парку. Вулицями міста крокували учасники антитерористичної операції в  Донецькій та Луганській областях, представники влади та громадськості, місцеві жителі. Було урочисто відкрито пам’ятник воїнам-землякам, які загинули в АТО. Радивилівщина втратила у цій неоголошеній війні  8 своїх синів, на сьогодні 218 жителів мають статус учасника бойових дій.

Привітали людей похилого віку

29 вересня в міському центрі культури, дозвілля та мистецтв відбувся тематичний захід «Осіннє золото в природі – щедре золото в душі» з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана. Привітати тих, хто піднімав народне господарство, трудився на полях і фермах, на заводах і фабриках, а зараз на пенсії прийшли представники влади та громадськості.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.