Новий начальник поліції Радивилівщини

30 червня особовому складу Радивилівського відділення поліції начальник ГУНП в Рівненській області Сергій Князєв представив нового керівника. Ним став 40-річний майор поліції Юрій Семеренко

Молодь відсвяткувала свій день

У неділю, 26 червня, в Радивилові відбулася святкова програма заходів, присвячених Дню молоді. Свято розпочалось зі змагань з легкої атлетики «Олімпійський День бігу». На стадіоні «Колос» відбувся чемпіонат Рівненської області з футболу між юнацькими та дорослими командами ФК «Сокіл» Радивилів – ФК «Маяк» Сарни. У запеклій боротьбі із рахунком 2:1 серед юнаків перемогу здобула  наша команда. Протистояння дорослих закінчилося нічиєю — 1:1.

Поважайте закон

У залі засідань районної ради відбулися урочисті заходи з нагоди 20-ї річниці Конституції України. Здається, ніби зовсім нещодавно відбувся цей історичний день. А вже двадцять років минуло з тої пам’ятної «конституційної ночі», коли після доби гострих дебатів, 28 червня,  у сесійній залі Верховної Ради України, голосами 315-и народних обранців  було прийнято Основний Закон. Це одне із «наймолодших» свят сучасної України.

Найкращі богатирі — пожежники

26 червня в Радивилові на майдані Незалежності одним із заходів з нагоди відзначення Дня молоді стали «Богатирські ігри» серед найміцніших спортсменів району. Незвичайне змагання сили, витримки, спритності та справжньої волі до перемоги.

Біля витоків Шевченкової мудрості

У неділю в селі Пустоіванному відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку «Шевченкове джерело». Адже за народними переказами, в далекому 1846 році саме тут втамовував спрагу та зупинявся перепочити Тарас Григорович Шевченко. Він тоді подорожував Волинню, виконуючи завдання Київської археографічної комісії – як досліджувач, художник та збирач фольклору.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.