Чи відбудеться ЗНО на Рівненщині?

Випускники шкіл цього року мають особливі проблеми з закінченням навчальних закладів та здобуттям вищої освіти. Через епідемію корона вірусу вини не змогли закінчити навчальний рік у звичному режимі та змушені були навчатись дистанційно. Також не було класичних останніх дзвоників в школах та невідомо чи відбудуться випускні вечори. Але чи не найбільшою проблемою наразі є складання зовнішнього незалежного оцінювання та вступна кампанія.

Дубно залучає кошти та реалізовує мікропроекти

Минулого тижня журналістів провідних засобів масової інформації Рівненщини гостинно зустрічало старовинне місто Дубно. Секретаріат Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України спільно з обласним ресурсним центром розвитку громад проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" організували ознайомчий візит з Проектом у рамках компоненту розвитку міст, завданням якого є надання допомоги громадам у вдосконаленні місцевого самоврядування та підвищення якості послуг для населення.

Жнива на Рівненщині тривають

Завдячуючи хорошій погоді, минулого тижня вдалося обмолотити чималі площі. В середньому за добу на Рівненщині обмолочували 8 тис. гектарів. Сільськогосподарські виробники звітують про повне завершення збору озимого ячменю, ріпаку та гороху. Про це повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Рівненської обласної державної адміністрації Надія Переходько.

Нові старі керівники комунальних закладів

Голосування за керівників обласних комунальних підприємств показало справжнє обличчя депутатів обласної ради. Влада змінюється, а люди залишаються ті самі. І одне діло, коли б вони були професіоналами і не мали за своєю спиною купи скандалів та зв’язків з попередньою владою, а інша, коли просто таки зубами тримаються з посади і не хочуть віддавати ласі шматки.

На Рівненщині найгірші темпи оформлення субсидій

Станом не сьогодні опрацьовано лише 40 відсотків звернень. А в одному з районів Рівненської області за розгляд звернень вимагали принести папір та папки. Така ситуація є неприйнятною. Саме тому Рівненщина отримала порцію критики від міністра соціальної політики Павла Розенка. За його словами інші області вже давно опрацювали 70-80 відсотків звернень. Дісталось від міністра і керівнику департаменту соціальної політики Рівненської ОДА Ользі Підкидач, яка не впильнувала ситуацію.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.